fotograf_slubny_krakow

O Mnie

Prywatnie jestem ojcem i mężem mojej pięknej żony. Fotografia towarzyszy mi od dziecka. Kocham kolory, ostrość i krystaliczną cyfrową czystość zdjęć. Uwielbiam wszelkie nowinki technologiczne i podążam za najbardziej aktualnymi trendami w fotografii. Wierzę, że dzięki najnowocześniejszym technologiom mogę robić to, o czym 10, 20 czy 100 lat temu nie mogli marzyć nawet najwięksi fotografowie. Dlatego też wymagam od siebie więcej i więcej, w nieskończoność podnosząc jakość mojej pracy – najlepiej, to wciąż niedostatecznie dobrze. Twardo stąpam po ziemi i bardzo krytycznie oceniam nawet najlepsze wyniki mojej pracy.
Świetnie czuję się w większości dziedzin fotografii. Potrafię biegle i bardzo kompetentnie pracować w studiu, ale podstawą mojej pracy jest reportaż. W mojej ocenie to perspektywa pracy z ludźmi czyni fotografię tak wspaniałym zajęciem i staram się czerpać z tego pełnymi garściami.
Fotografią zajmuję się od lat, ale wciąż jestem tylko “uczniem”. Choć nie mam konkretnego nauczyciela, każdego dnia z pokorą poszukuję czegoś nowego. Nie oglądając się na innych staram się być lepszy od siebie samego, pobijać własne rekordy i szlifować własny, unikatowy styl. Drugiego tak zmotywowanego i zaangażowanego jak ja po prostu nie ma! 🙂 Pracuję na pełnoklatkowych lustrzankach Canon-a.

Kontakt

CO ROBIĘ?

Fotografuję w myśli wszystko, co widzę.

Ludzie 100%
Sesje Narzeczeńskie 90%
Fotografia Ślubna 96%
Fotografia Rodzinna 90%
The Broken Spirit
Game in the Rainbow

The Misty Dreams