CO ROBIĘ?

Jestem właścicielem firmy TOP PHOTO specjalizującej się w fotografii wnętrz i architektury oraz fotografii portretowej i wizerunkowej. 

Portret Krakow
fotografia portretowa Kraków-fotografia wnetrz Kraków

Jako fotograf specjalizuję się w dwóch dziedzinach fotografii ściśle ze sobą powiązanych. Pierwszą jest fotografia wnętrz i architektury, druga to fotografia biznesowa z dużym naciskiem na fotografię portretową i wizerunkową. Jako fotograf wnętrz tworzę atrakcyjne zdjęcia z naturalnym renderingiem wsparte oświetleniem studyjnym dla wymagających klientów w dziedzinie architektury, wystroju wnętrz i dekoracji wnętrz, a także fotografie prestiżowych nieruchomości prime.

Po wielu szkoleniach w zakresie fotografii architektury i fotografii wnętrz oraz posiadając profesjonalny sprzęt do realizacji tego typu zleceń, tworzę wysokiej jakości obrazy o starannej kompozycji i kadrowaniu, harmonijne perspektywy z dbałością o oświetlenie i wierne odwzorowanie kolorów i faktur. Współpracuję z architektami, projektantami wnętrz i dekoratorami.

Równolegle do mojej pracy jako fotograf wnętrz pracuję na co dzień w studio fotograficznym. Jestem fotografem portretowym i wizerunkowym, a także retuszerem. Na swoich zdjęciach zawsze staram się uchwycić te wyjątkowe i urzekające walory swoich modelek oraz klasę modeli.

Osiągam swój charakterystyczny styl wizualny rozwijając go z sesji na sesję kończąc większość etapów pracy samodzielnie - od przygotowania studia i koncepcji pod konkretne zlecenie do post produkcji i retuszu końcowego materiału. Jestem w pełni biegły zarówno w środowisku pracy wewnątrz/studio, jak i na zewnątrz/plener.

Proszę o zapoznanie się z moją stroną internetową i odkrywanie moich usług. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się ze mną skontaktować tel. +48 724 459 515 lub przez e-mail kontakt@tomaszosiak.pl

Zapraszam do kontaktu.

fotograf wnętrz Kraków-fotografia wnętrz Kraków-sesje nieruchomości
fotograf wnętrz Kraków-fotografia wnętrz Kraków-sesje nieruchomości