CO ROBIĘ?

Jestem właścicielem firmy TOP PHOTO specjalizującej się w fotografii biznesowej i sesjach portretowych oraz fotografii wnętrz i architektury. 

Portret Krakow-wnętrza Kraków
Tomasz Osiak Fotograf biznesowy, portrecista, Fotograf wnętrz i architektury oraz retuszer

Fotografia towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Zawsze ciekawiły mnie zagadnienia związane z sesjami zdjęciowymi i ich aranżacją. Zacząłem zgłębiać temat poprzez szkolenia i kursy. Doświadczenie zdobywałem samodzielnie, każdą wolną chwilę wykorzystując na wyszukiwanie wszelakich obiektów i krajobrazów. Pragnąłem swoją twórczością pokazać jakąś historię, uchwycić istotne momenty, szczegóły, chwile. Najwięcej pasji odkryłem w fotografii portretowej i fotografii wnętrz.

Uzyskanie głębokiego realizmu fotografowanej osoby to najistotniejsza i jednocześnie najtrudniejsza część fotografii portretowej. Zadaniem profesjonalnego fotografa podczas takiej sesji zdjęciowej jest uchwycenie i wydobycie indywidualnych cech osoby przed obiektywem. Najważniejszą cechą fotografii wnętrz natomiast, jest ukazanie kompozycji wnętrza z jak najlepszej strony, aby podkreślić indywidualny charakter miejsca, świadczący o jego niepowtarzalności. Istotne jest również uchwycenie wyjątkowego klimatu prezentowanych pomieszczeń, bardzo często bowiem właśnie to decyduje o sukcesie marketingowym klienta.

Jako że cenię sobie ciągły rozwój, postanowiłem poszerzyć ofertę o kolejne dziedziny fotografii. Moi współpracownicy świetnie sobie radzą w sesjach dziecięcych, czy rodzinnych, w zasadzie ograniczają nas tylko te projekty, które jeszcze nie zostały wymyślone.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem, aby zaspokoić wszelkie oczekiwania, nie tylko klientów, ale również nasze. Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferowane przez naszą firmę mogą posłużyć do wykorzystania na bilbordach reklamowych, wydrukach w katalogach, czy też w galeriach internetowych. Mogą też być wspaniałą pamiątką przypominającą o pięknych chwilach.

Wszystkich tych, którzy planują wynajem pensjonatu, sprzedaż apartamentu, domu czy posiadłości zachęcamy do wykonania sesji zdjęciowej w naszej firmie. Znacznie ułatwi to znalezienie klienta i uzyskanie najlepszej, konkurencyjnej ceny.

Zachęcamy również do skorzystania z oferty sesji portretowej, bądź rodzinnej, aby profesjonalne oko fotografa pozwoliło zachować wspomnienia na dłużej.

Inni to chwycą gdy dasz się uchwycić!