Fotografia biznesowa i sesje portretowe

Powodów, dla których fotografia biznesowa i sesje portretowe stały się bardzo popularne wśród właścicieli firm w całej Polsce, jest wiele.
Na profesjonalne zdjęcia biznesowe, powinni zdecydować się przede wszystkim ci, którzy poprzez tworzenie pozytywnego wizerunku, chcą wpłynąć na postrzeganie swojej firmy przez potencjalnych partnerów oraz klientów.
Realizujemy sesje biznesowe, korporacyjne i wizerunkowe zarówno w naszym studio w Krakowie (Nowa Huta), u klienta jak i w plenerze – np. w otoczeniu biurowców.
Wykonujemy zdjęcia na potrzeby stron internetowych, do newsletterów, ulotek, cv, na portale społecznościowe, billboardy, do artykułów.
Kierując się myślą, że nie da się zrobić pierwszego wrażenia drugi raz, warto zadbać, by było ono niezapomniane i pozytywnie odebrane przez potencjalnych kontrahentów.
Nie bądź anonimowy, ludzie chcą wiedzieć z kim idą na spotkanie i z kim podejmą ewentualną współpracę.
Warto pochwalić się zespołem fachowców w swojej firmie.
Co więcej, zdjęcia portretowe są cenną pamiątką dla pracowników, można je wykorzystać na profilach społecznościowych, takich jak Facebook, LinkedIn, Google.
Cieszą się również dużą popularnością jako zdjęcie profilowe do kontaktu telefonicznego.
Należy pamiętać, że w dobie Internetu i Social Mediów klienci wolą wiedzieć, z kim będą rozmawiać i często na bazie tego, jak wyglądamy, podejmują decyzję o współpracy.
Więc jeśli potrzebujesz profesjonalnych zdjęć na Instagrama, Facebooka, LinkedIna, stronę www oraz do własnego portfolio, nie wahaj się! Zadzwoń.
Dzięki fotografii biznesowej i sesji wizerunkowej pomogę Ci być widocznym w sieci z jak najlepszej strony!

Pracujemy na terenie całej Polski.